V Praze vedu pravidelně otevřené lekce, lekce pro firmy i soukromé lekce. Vzdělávám budoucí lektory v lektorském kurzu Domu jógy a nepravidelně organizuji či vedu jógové workshopy.

Otevřené lekce

V jógových studiích se věnuji vinjása flow, power józe a aštánga vinjása józe které protkávám technikami a znalostmi z DNS, FRC a Spirální stabilizace.

Lekce vinjásy příjemně plyne s dechem, věnujeme se balančním pozicím na nohou i na pažích a stojkám na hlavě či na rukou. V této lekci vítám studenty kteří už mají zkušenosti s jógou a chtějí dál rozvíjet svůj pohybový rejstřík. Lekce je kombinací posilňování, práce na aktivním rozsahu pohybu a osvojování si nových pozic které studentům rozšiřují obzory jejich těla i mysli. Na závěr se věnujeme technikám pránájámy a meditaci. Vinjásu se mnou můžete zakusit v pondělí 17:40-19:05 v Domě jógy Anděl. Registrace ZDE

Power jóga je určená pro všechny studenty tudíž se nemusíte bát že lekci nezvládnete nebo že se naopak budete nudit. Léta praxe a tisíce odučených hodin mě naučila jak pracovat s různými skupinami klientů a nabídnout variace na míru tam kde je to potřeba. V této lekci se zaměřujeme na sílu celého těla, rovnováhu, stabilizaci a rozvíjení základních funkcí končetin – nohy musí umět chodit, ruce dosáhnout kam potřebujeme. Postupně se v lekcích učíme rozvíjet kvalitu dechu a zklidňovat mysl. Na lekci Power jógy se se mnou můžete potkat v úterý 20:05-21:05 v Domě jógy na Vinohradech. Registrace ZDE

Aštánga vinjása jóga je vybudována na disciplíně se kterou student ke své praxi přistupuje. Je určená pro ty kteří hledají v životě řád a postupně se chtějí dopracovat k praxi šest dnů v týdnu, ideálně každý den ve stejnou dobu v ranních hodinách. Tato větev jógy je specifická a lze jí pochytit buďto na kurzu pro začátečníky nebo tím že začnete navštěvovat lekce Mysore. V úterý večer vedu Mysore 17:15-19 v Shala Prague. Věnuji se jak začátečníkům tak pokročilým studentům (1. a celá 2.série) a mojí specialitou jsou záklony a balanční pozice na pažích. Mám ohromnou radost když studenti díky mému vedení a jejich odhodlání v mostu netrpí a naučí se z něj i postavit. Pokud chcete vědět víc či přijít na lekci, kontaktujte mě na jogakristina@gmail.com.

Firemní lekce

Věnuji se větším i menším firmám a nabídku i formu lekce přizpůsobím požadavkům firmy a konkrétním klientům. Lekce obvykle trvají hodinu a  probíhají přímo ve firmě. Lze pracovat i s kratším formátem 45´ nebo 30´ na židlích či gymnastickém míči přímo v kancelářích dle požadavků klienta Zaměstnanci obvykle upřednostňují klasický formát hodinové lekce kde se převléknou a s šaty ze sebe mentálně odloží i práci a lépe si cvičení užijí. Čas lekce může být před, během nebo po začátku pracovní doby zaměstnanců, nejoblíbenějším časem ale je 12-13 hodina.

Lekce hradí firma nebo poskytuje pouze prostor a o lekci informuje zaměstnance, klienti za lekci platí sami a můžou pro platbu využívat svoje benefity.

Pro firmy můžu zabezpečit i lekce v rámci sportovního dne či teambuildingů, které můžeme obohatit o akrojógu a párovou akrobacii, kterým se dlouhodobě věnuji, učím a organizuji tréninky, workshopy a český festival párové akrobacie Czech Acro (více o akru najdete na IG: acro_prague, FB Acrojams Prague – Openspace párové akrobacie).

Více informací vám ráda zodpovím na jogakristina@gmail.com.

  • ve firmě i v externích prostorách
  • 60 i 45 nebo 30 minut
  • hradí firma nebo si hradí zaměstnanci – možnost čerpat benefity
  • klienti nejenom cvičí ale také se dozvídají víc o tom jak jejich tělo funguje a jak mírně upravit pracovní návyky aby se zbavili bolestí
  • zabezpečení lekcí pro sportovní dny či teambuildingy – i populární akrojógové lekce a ukázky

Soukromé lekce

V soukromých lekcích si s klientem na začátku určíme cíle, probereme klientovu představu a otevřeme si možnosti jak se ke kýženému výsledku dobrat. Pracuji i s klienty, kteří potřebují speciální péči (jsou po úrazu, operaci, mám i klienty po operacích kolen a TEP kyčle) a chtějí na sobě pracovat nad rámec rehabilitace či po jejím ukončení. Zapracujeme dle možností a přání klienta na jeho síle a mobilitě, rozvíjíme pohybový rejstřík a zvýšíme jeho samostatnost a důvěru ve vlastní tělo. Pracuji též s pokročilými adepty ásanové praxe na pokročilých pozicích – záklonech, balancích na pažích dle přání a fyzické připravenosti konkrétního klienta. Lekce obvykle probíhají u klienta doma a trvají cca 60 až 90 minut dle potřeby.

Pro možnosti soukromých lekcích se mnou pište prosím na jogakristina@gmail.com.